19.10.2018

В Миколаївському Наркодиспансері відбудется відкриття програми з лікування гепатиту С

Gepatit-S-simptomy-diagnostika-lechenie

Це  відкриття другої частини проекту «Лікарів без кордонів» з лікування людей від гепатиту С у Миколаївській області.

До цього, перша частина проекту «Лікарів без кордонів» з лікування гепатиту С у Миколаївській області була відкрита в обласному центрі паліативної допомоги у  2017 році, й зараз ще продовжується. Ця частина проекту охоплює групу людей, які живуть з ВІЛ та гепатитом С в області.

Друга частина – буде проходити у Миколаївському обласному наркологічному диспансері. Разом зі спеціалістами цього закладу, «Лікарі без кордонів» розпочнуть лікувати від гепатиту С людей, які  приймають опіоїдну замісну терапію та в минулому споживали наркотики. 

Відкриття програми відбудеться 23-го жовтня о 12:00.

Адреса: Миколаївський обласний наркологічний диспансер Миколаївської обласної ради вул. 2 Екіпажна4 б (попередня назва Володарська)

На відкритті будуть: Оксана Іванівна Черненко, заступниця начальника управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації та Таран Віталій Анатолійович, головний лікар обласного Миколаївського наркодиспансеру.

А також від «Лікарів без кордонів»: Джері Дріскілл, координатор проекту в Миколаєві та доктор Марсело Навейра, менеджер з медичної діяльності.

Гепатит С — це захворювання печінки, спричинене вірусом гепатиту С (ВГС). Якщо захворювання не лікувати, то він може викликати печінкову недостатність та рак печінки. Хвороба вбиває в світі понад399 000 людей кожного року[1]. Проте, гепатит С — виліковний. 

Необхідна попередня акредитація для участі: будь-ласка, надішліть свої контактні дані на адресу MSF-UKR-COM-Officer@msf.org або зателефонуйте за номерами: +3 80 66 67 327 10 та +3 80 63 800 77 35

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *