17.10.2018

В ОДА відбулося засідання виконавчого комітету Національного олімпійського комітету у Миколаївській області

imageУ середу, 17 жовтня, в облдержадміністрації відбулося перше засідання виконавчого комітету Національного олімпійського комітету у Миколаївській області під керівництвом голови відділення Національного олімпійського комітету України в області, заступника голови ОДА Євгена Шевченка.
Присутні заслухали звіт Виконкому ГО «Регіональне відділення НОК України в Миколаївській області» за період з липня по жовтень 2018 року. Відзначено, що одним із наймасштабніших заходів, які було проведено у цей період стало святкування Дня фізичної культури і спорту у вересні на Центральному міському стадіоні у Миколаєві. Зазначимо, що 9 вересня було проведено парад спортсменів з усієї області, Олімпійських урок, благодійний футбольний «Матч зірок» в допомогу тренеру з боксу Сергію Корчинському, а також нагороджено визначних спортсменів та їхніх тренерів.

Крім цього, у ході засідання розподілено обов’язки серед членів Виконкому ГО «Регіональне відділення НОК України в Миколаївській області».

Присутні також обговорили і затвердили план роботи виконавчого комітету Національного олімпійського комітету у Миколаївській області на IV квартал 2018 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *