08.11.2018

В прокуратурі області звітували про боротьбу з незаконним розпорядженням землею

42(3)Поновлено порушені інтереси держави щодо використання 281 га земель лісового фонду вартістю 7,1 млн. грн.

У межах реалізації представницьких повноважень лише у цьому році на виконання судових рішень, постановлених за позовами прокурорів, у власність держави повернуто, а також попереджено незаконне надання земель загальною площею 1485 га вартістю 62,4 млн. грн., з яких 1195 га вартістю 39,3 млн. грн. — сільськогосподарського призначення.

Також, за втручання прокурорів виконано судові рішення про скасування незаконно отриманих правовстановлюючих документів на землю та зобов’язання недобросовісних власників та користувачів повернути державі території пляжних зон відпочинку узбережжя Чорного моря загальною площею понад 8 га вартістю більше 16 млн. грн.

До прикладу, реально виконано рішення господарського суду Миколаївської області, постановлене за позовом прокурора області в інтересах Кабінету Міністрів України, з незаконного користування підприємця повернуто земельні ділянки державного лісового фонду загальною площею 242 га вартістю 4,8 млн. грн., що розташовані в межах території Володимирівської сільської ради Казанківського району Миколаївської області, розповіли в прес-службі прокуратури.

 

One Response to В прокуратурі області звітували про боротьбу з незаконним розпорядженням землею

 1. Инна says:

  1500 га для области- это пыль)
  Вон один полигон ШирЛан чего стоит, больше 20 тыс га незаконно обрабатывается. Уже военная прокуратура все суды повыигрывала, а воз и ныне там, как обрабатывали незаконно, так и…
  А так называемые одноосибныки…..
  А ФГ, которые якобы на правах постоянного пользования годами обрабатывают огромные массивы(на местности землю не выделяют, потому что потеряют гектары, ведь уже много умерло членов ФГ, которым в момент создания выделялась земля, а она по наследству не передается)
  А разоранные пастбища, даже если есть договор аренды
  и Т.д. и т.п.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *