06.12.2017

В райцентрах Миколаївщини готуються до святкування Дня Святого Миколая

scenarii_sv_nikolai5 грудня у приміщенні районного Будинку культури відбулось чергове засідання молодіжної колегії при Березанській райдержадміністрації.

Участь у заході взяли члени колегії, молодіжний актив структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району.
На порядку денному зібрання вирішувалося питання щодо організації привітання дітей із святом Святого Миколая. Учасники заходу активно обговорювали та вносили пропозиції стосовно організації святкових урочистостей для дітей.
Також на засіданні розглядались питання суті роботи членів колегії, організаційні моменти та план роботи на 2018 рік.

Того ж дня  керівником апарату Вознесенської райдержадміністрації Олександром Торопіним проведено засідання оргкомітету щодо організації та проведення заходів до Дня Святого Миколая для дітей району, а саме, вручення подарунків для дітей багатодітних, неблагополучних сімей, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО, дітей-сиріт, прийомних сімей та будинків сімейного типу.
В обговоренні питань взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації: відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації, відділу освіти, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей та дитячо-юнацького центру району. Детально обговорено питання святкового концерту до Дня Св.Миколая та вручення подарунків усім дітям, які запрошені на концерт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *