25.10.2018

В справі жительки Нової Одеси, яка займалася торгівлею жінок, завершено досудове розслідування

31036За належного процесуального керівництва прокуратури Миколаївської області слідчими СУ Головного управління Нацполіції в області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 31-річної жительки м. Нова Одеса, яка  підшуковала дівчат з тяжкими життєвими обставинами для подальшого їх переміщення через державний кордон України до Чехії для надання послуг сексуального характеру.4795

За даними слідства, з серпня 2017 року зловмисниця, маючи постійні “ділові” зв’язки з громадянами інших держав, які займаються “бізнесом” з надання сексуальних послуг, пропонувала дівчатам захмарні заробіткиПрокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно жительки м. Нова Одеса, яка вербувала та переправляла українок за кордон для сексуальної експлуатації  в Чехії, які неможливо отримати на території України.

Отримувавши згоду дівчат, здійснювала їх переміщення через кордон до “роботодавців”, які у подальшому за надані дівчатами послуги сексуального характеру перераховували їй відсоток у грошовій формі.

За результатами проведених слідчих (розшукових) дій встановлено чотири епізоди її злочинної діяльності.

У травні цього року у результаті спільної операції прокуратури Миколаївської області, Служби безпеки України в області, Нацполіції в області та прикордонників жінку було затримано.

ЇЇ дії кваліфіковано за  ч. 2 ст. 149 КК України  —  вербування, переміщення людини з метою експлуатації з використанням уразливого стану, вчинені щодо кількох осіб.  За вчинений злочин зловмисниці загрожує до трьох років позбавлення волі.

25 жовтня 2018 року обвинувальний акт скеровано до Центрального районного суду для розгляду по суті.

В прокуратурі Миколаївської області працює телефон “гарячої лінії” для повідомлень про кримінальні правопорушення, пов’язані з торгівлею людьми (0512) 37-46-34.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *