25.10.2018

Вакарчук піде у президенти

865989_w_300Лідер «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук буде балотуватися у президенти.Про це повідомляє LIGA.net, посилаючись на власні джерела.

Вакарчук заявить про рішення брати участь у президентських виборах наприкінці року, пише сайт.

«Це буде порівнянно з відкриванням шампанського: гамірно та несподівано», — передрікає знайомий із ним політик.

Вакарчук вирішив балотуватися на президентських виборах, але дату оголошення цього зберігають у таємниці. У вересні відбулася закрита зустріч із послами Великої сімки та Євросоюзу, де лідер «ОЕ» нібито пообіцяв дипломатам піти на вибори. Цю інформацію підтвердили кілька знайомих із музикантом нардепів і одне джерело поза парламентом, повідомляє ЗМІ.

«Кілька співрозмовників кажуть, що Вакарчук повернеться в політику з видавленими із влади реформаторами. Фінансова підтримка надійде щонайменше з 3 джерел. Одним із них може стати друг Вакарчука, президент інвестиційного фонду Dragon Capital Томаш Фіала. Хоча сам Вакарчук неодноразово заявляв, що він самостійний і не потребує спонсорства», — сказано у матеріалі.

Можливим соратником Вакарчука у політиці також називають колишнього міністра Мінекономрозвитку Айвараса Абромавічуса, що зі скандалом пішов із уряду .

За інформацією видання, співак також веде активні переговори з демократичним табором. Одне з найближчих йому — об’єднання «Самопоміч». Як свідчать джерела, Вакарчук і мер Львова Андрій Садовий найзрозуміліші одне одному гравці у демократичному таборі. Союзу з Анатолієм Гриценком у найближчому майбутньому не передбачається.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *