31.10.2018

Вибух у ФСБ в Архангельську влаштував 17-річний місцевий житель – Слідком Росії

82_tnУранці 31 жовтня житель Архангельська приніс до будівлі регіонального управління Федеральної служби безпеки Росії саморобний вибуховий пристрій. Він сам загинув під час вибуху, повідомили у Слідчому комітеті РФ. Кримінальну справу відкрили за статтями про теракт і незаконне зберігання боєприпасів.

Вибух біля будівлі регіонального управління Федеральної служби безпеки Росії в Архангельську влаштував 17-річний місцевий житель, який приніс саморобний вибуховий пристрій і сам загинув, повідомляє 31 жовтня прес-служба Слідчого комітету РФ.

«Сьогодні вранці в тамбурі будівлі регіонального управління ФСБ Росії в Архангельській області стався вибух. За попередньою інформацією, унаслідок інциденту загинув 17-річний місцевий житель, який проніс у будівлю саморобний вибуховий пристрій. Унаслідок вибуху дістало різні поранення троє співробітників РУ ФСБ.

За цим фактом слідчі органи Слідчого комітету Російської Федерації в Архангельській області і Ненецькому автономному окрузі порушили кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ст. 205 КК РФ (терористичний акт) і ч. 1 ст. 222 КК РФ (незаконне носіння боєприпасів)», – ідеться в повідомленні.

У прес-службі зазначають, що особу загиблого встановлено. «Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин скоєного злочину. Допитують свідків, призначено необхідні експертизи», – додали у Слідкомі Росії. 78_tn

У Telegram у групі «Российский анархизм» уранці 31 жовтня з’явилося повідомлення, у якому відповідальність за вибух в Архангельську взяв на себе чоловік на ім’я Валер’ян Панов. «Товариші, зараз у будівлі ФСБ міста Архангельськ буде здійснено теракт, відповідальність за який я беру на себе… ФСБ оху…ла, фабрикує справи і катує людей, я зважився піти на це. Найімовірніше, я здохну через вибух, адже вибуховий пристрій ініціюю безпосередньо я через натискання кнопки, закріпленої на кришці бомби», – написав Панов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *