17.10.2018

Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при облдержадміністрації

image (1)У середу, 17 жовтня, під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при ОДА.

Одним із питань, яке розглянули члени комісії стало питання стану підготовки житлово-комунального господарства Миколаївщини до опалювального сезону, а також територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ (Єдиної державної системи цивільного захисту).

Так, за прогнозами Українського гідрометцентру у жовтні-грудні 2018 року середня місячна температура очікується близькою до норми. У жовтні на півдні дещо вищою за норму. Зазначено, що ця зима може бути теплішою від багаторічних кліматичних норм, однак будуть періоди морозної сніжної погоди, тривалих відлиг з мокрим дощем і снігом. Очікується й можливе зниження температури до -20 градусів.

Службою автомобільних доріг у Миколаївській області доведена інформація про наявність технічної солі для посипки доріг, 25 структурних підрозділів ДП «Миколаївський облавтодор» здійснюватимуть експлуатаційне утримання доріг, наразі також підготовлено стаціонарні бази та тимчасові відкриті майданчики для зберігання протиожеледних матеріалів. Окремо Валентин Гайдаржи доручив на місцях – у районах, ОТГ, містах здійснити перевірку готовності техніки до роботи у зимовий період по розчищенню доріг.

З боку теплопостачальних підприємств підтверджена готовність до початку опалювального сезону. Представники Миколаївської міської ради також підтвердили готовність за необхідності розпочати опалювальний період на об’єктах соціальної та житлової сфер, наразі підготовлено проекти рішень міськвиконкому щодо старту опалювального сезону. Валентин Гайдаржи вчергове наголосив на необхідності створення злагодженої комунікаційної роботи на час початку опалювального сезону між жителями міста Миколаєва та обслуговуючою компанією «Місто для людей — Миколаїв», що дозволить координувати роботу по прийому теплової енергії в житлових будинках.

Представниками департаменту соціального захисту населення ОДА та департаменту освіти і науки ОДА підтверджено проведення планової підготовчої роботи на підпорядкованих об’єктах.

Крім цього, присутні заслухали інформацію про проведення ВП «Южно-Українська АЕС» у виробничій діяльності заходів щодо дотримання природоохоронного законодавства та радіаційної безпеки. Поінформовано також про впровадження заходів техногенної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах підвищеної небезпеки, які розташовані на території області. Розглянуто питання стану створення регіонального та місцевих матеріальних резервів для запобігання, ліквідації НС техногенного та природного характеру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *