26.10.2018

Відсьогодні у Миколаєві працює ще одна автобусна станція

image

У п’ятницю, 26 жовтня, у Миколаєві  на перетині національних доріг Одеського та Кіровоградського напрямків відкрили нову автостанцію приватного підприємства «Оріон-авто» (ФОТО).

Повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

Заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи привітав усіх присутніх з прийдешнім професійним святом працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства. Він також зазначив, що обласна влада із задоволенням підтримала сучасний проект автостанції, яка є побудована, в першу чергу, для комфорту пасажирів і працівників. Так,  будівля та прилегла територія автостанції мають залу очікування, кімнати відпочинку, камери схову, криті платформи, зручні вбиральні, кімнату для матері та дитини, облаштування для комфортного перебування та обслуговування на автостанції осіб з інвалідністю.

«Символічним є те, що саме напередодні цих свят ми відкриваємо важливий об’єкт для міста Миколаєва та області – нову автостанцію на перетині двох національних доріг (Н-14 та Н-24). Знаючи про стан автостанцій та автовокзалів в області, я закликаю всіх інших власників  брати приклад – адже сьогоднішній об’єкт, не зважаючи на не найвищу класність, має кращі технічні можливості та є більш комфортним як для пасажирів, так і для водіїв», — зазначив Валентин Гайдаржи.

Заступник голови ОДА також вручив команді підприємства грамоти Миколаївської облдержадміністрації.

One Response to Відсьогодні у Миколаєві працює ще одна автобусна станція

  1. Викт says:

    Нічого не зрозуміло, де це. Одеський та Кіпровоградський напрямки не перетинаються. Невже в прес-службі недоучки?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *