11.10.2018

Включати тепло ще зарано — чергове засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону

image (2)У четвер, 11 жовтня, під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи відбулося засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 року та його сталого проходження, де розглянуто питання готовності об’єктів житлового фонду та соціальної сфери у місті Миколаєві до опалювального періоду.

Валентин Гайдаржи акцентував, що питання початку опалювального сезону і його проходження знаходиться на постійному контролі голови ОДА Олексія Савченка.

На черговому засіданні обласного штабу надані рекомендації керівництву Миколаївської міської ради щодо підготовки розпорядження про початок опалювального сезону у закладах соціальної сфери. З їхнього боку підтверджена робота щодо підготовки відповідної документації.

Керівники теплопостачальних підприємств доповіли про наявність укладених договорів з НАК «Нафтогаз» і отримання номінацій природного газу, тобто область готова до початку опалювального сезону.

Опалення житлового фонду відбудеться згідно законодавчих норм при зниженні середньодобової зовнішньої температури до +8 градусів і нижче. Наголошено, що окремі котельні ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» (34 одиниці), які опалюють соціальну сферу – дитячі садки, школи, лікарні, повинні в першу чергу розпочати опалення закладів при зниженні внутрішньої температури. На цей час згідно отриманих заявок вже 5 котелень знаходяться в роботі.

Середньодобова температура минулої доби склала +13,6 градусів, наразі погодні умови в Миколаївській області залишаються комфортними.

Водночас керівництвом і міста Миколаєва, і теплопостачальними підприємствами надана інформація про повну готовність житлового фонду та соціальної сфери до початку опалювального сезон, повідомляють в Миколаївській ОДА.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *