10.08.2018

Як просувається ремонт дороги державного значення Н-11 Дніпро – Миколаїв?

под_ремонтом_ИзмаилТривають роботи з поточного середнього ремонту на автодорозі загального користування державного значення Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг).

На ділянці км 255+000-км 260+000 (від м. Баштанки у напрямку м. Новий Буг) підрядна організація виконує роботи із регенерації дорожнього покриття. Всього на вказаній ділянці вже відфрезеровано 5 км асфальтобетонного покриття та виконано регенерацію дорожнього одягу загальною протяжністю 800 м.

На ділянці км 237+000-км 244+125 (між селами Єфремівка та Новополтавка) вже влаштовано 4,1 км верхнього шару дорожнього покриття ЩМА- 20. Наразі на вказаній ділянці проводяться підготовчі роботи для влаштуванням бордюрів на зупинкових майданчиках.

Інспектори Служби автомобільних доріг разом з працівниками лабораторії з контролю якості виробництва САД здійснють постійний контроль якості ремонтних робіт та матеріалів.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба САД у Миколаївській області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *