24.09.2018

Які професії цікавлять юних жителів Миколаєва

IMG_3592

Поліцейський, кухар, лікар і вихователь — ті професії, якими миколаївці цікавилися найбільше в день святкування Миколаївщини.

22 вересня Миколаївська обласна служба зайнятості приєдналася до святкування Дня народження Миколаївській області. На головній вулиці міста, Соборній, миколаївці мали можливість безпосередньо поспілкуватися з фахівцями служби зайнятості, скористатися банком вакансій, отримати юридичні консультації з питань зайнятості, трудового законодавства, профорієнтації, по правильному написанню резюме тощо.

Серед фахівців, які розповідали про тонкощі роботи, був представник Збройних Сил України, який запрошував на службу за контрактом. Про це повідомили у Відділі інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ.

Молодим радили, як вибрати професію, інформацію про навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за сприяння служби зайнятості, відкриття власної справи.

Юні миколаївці взяли участь у виставці власних малюнків «Професія моєї мрії», де кожен бажаючий міг намалювати ту професію, за якою хотів би працювати в майбутньому. Найбільш популярними в експрес-експозиції були професії: поліцейський, кухар, лікар і вихователь.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *