25.10.2018

З 29 жовтня у Миколаєві розпочинається подача тепла на об’єкти соцсфери

1504763487_547777_71У четвер, 25 жовтня, виконком міської ради затвердив проект  рішення про початок опалювального сезону на 2018-2019 рр. для об’єктів соціальної сфери.

Підключення до тепломереж будівель, що знаходяться на балансі департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, управління охорони здоров’я, управління освіти, управління з питань культури і охорони культурної спадщини та управління у справах фізкультури і спорту починається з 29 жовтня.

Як зазначив заступник міського голови Олександр Омельчук, подавати тепло будуть відповідно до звернень цих установ до теплогенеруючих підприємств.

— Керівники ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”, ПрАТ  “Миколаївська ТЕЦ” підприємств та організацій міста, що мають котельні, повинні надати дозвіл та забезпечити пуск тепла в дитячі садки, школи, лікарні та інші об’єкти соціальної сфери відповідно до звернень установ до теплопостачальних підприємств у межах наданих лімітів. Це уточнення пов’язано з тим, що з понеділка в школах починаються осінні канікули, тому будемо чекати на заявки.  У лікарні та дитячі садочки подадуть тепло вже з наступного тижня.

Олександр Омельчук зазначив, що питання про початок опалювального сезону для об’єктів житлово-комунальної сфери залежить від середньодобової температури, яка складає +8 для житлових будинків.

— Запуск тепла відбувається у штатному режимі, проект рішення є, він опублікований на офіційному сайті міської ради, — резюмував віце-мер.

Відповідно до проекту рішення, на всіх об’єктах житлового фонду, інших об’єктах, крім населення, яке користується природним газом або електричною енергією для потреб опалення, згідно з нормами та нормативами споживання опалювальний період буде розпочато з 1 листопада.

Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що у разі потреби буде проведено позачерговий виконком в телефонному режимі.

— Ми готові зібрати виконком та погодити рішення про початок опалювального сезону. Проте до 10 листопада нам прогнозують цілком нормальну температуру повітря, тому дата в проекті рішення може бути змінена.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *