06.09.2018

З’явилися нові подробиці падіння вертольота в столиці

15a2b9e97b06418eefac22095db75af7eb0e664bВертоліт, який сьогодні вранці впав на Трухановому острові в столиці, був справний і напередодні зльоту пройшов всі необхідні технічні перевірки. Про це повідомили УНН джерела в правоохоронних органах.

Згідно з відновленою хронологією подій:

о 7:00 почалася підготовка вертольота до зльоту;

о 7:15 почалася розкрутка гвинтів вертольота;

о 7:20 екіпаж вертольота дав добро на зліт і вертоліт почав набирати висоту.

Однак через 40 секунд на висоті приблизно 100 метрів в двигуні вертольота стався хлопок, після чого він почав стрімко падати вниз і розкручуватися в різні боки.

«Екіпаж вертольота був підготовлений на дуже високому професійному рівні. Кожен пілот має не менше 15 тис. годин польоту. Фактично за лічені секунди вони зорієнтувалися в стресовій ситуації і повели вертоліт в ліс. Цим вони врятували собі життя і уникли будь-яких інших жертв з боку цивільних», — зазначив співрозмовник.

Однією з пріоритетних версій правоохоронців наразі є зовнішнє фізичне втручання в роботу двигуна вертольота.

На уточнювальне запитання, чи мається на увазі спроба замаху або теракт, в правоохоронних органах зазначили, що ця версія вивчається перш за все.

Слідчі дії тривають. У лікарні тим часом медичну допомогу надають двом постраждалим: 62-річному командир-пілотові і 70-річному пілотові.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *