17.10.2018

За два тижні мешканці Миколаївщини здали до поліції 138 одиниць зброї

79_mainЗ 1 по 31 жовтня в Україні та Миколаївській області проводиться місячник добровільної здачі зброї, метою якого є надання можливості громадянам здати до відділів та відділень поліції незареєстровану вогнепальну зброю, спеціальні засоби, боєприпаси та вибухові матеріали. 

Про це повідомили в управлінні превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області.

Станом на 16 жовтня мешканці Миколаєва та області до відділів та відділень поліції ГУНП в Миколаївській області здали 138 одиниць різноманітної зброї, з яких одна нарізна зброя армійського зразку, 122 одиниці мисливської гладкоствольної зброї, по шість одиниць мисливської нарізної та саморобної зброї, чотири пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу гумових куль, 34 одиниці газової зброї, 503 одиниці різних боєприпасів, три міни, один снаряд та гранату.

Відповідно до діючого законодавства громадяни, які протягом жовтня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї.

Нагадаємо, що особи, які у зазначений термін здадуть незареєстровану мисливську вогнепальну зброю, газову, холодну зброю, спеціальні засоби вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, після проведення додаткової перевірки технічного стану зброї мають можливість за наявності законних підстав оформити відповідні документи та зареєструвати їх у свою власність.

Для здачі зброї необхідно звертатись до підрозділів поліції за місцем розташування або до ГУНП України в Миколаївській області за адресою м. Миколаїв, вулиця Артилерійська, 4, Відділ дозвільної системи. Телефони для довідок — (0512) 50-15-35, 50–15–40, 50-15-41, 50-15-42.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *