20.10.2015

За побиття студентів міліціонер сидітиме 2 роки

Два роки ув’язнення та 20 тисяч гривень морального відшкодування – такий вирок сьогодні оголосили на засіданні центрального районного суду міста Миколаєва екс-міліціонеру Фартушному, який жорстоко побив трьох студентів у липні 2012 року.fartushnyiy

Однак постраждаа сторона вироком незадоволена,:

«П’ять пластин у меня в лице стоит, они никуда не делись и никуда не денутся… голова болит на погоду, перегородки в носу практически нет и из-за этого постоянные насморкию.С памятью очень плохо, потому что я иногда забываю, иногда здороваюсь по несколько раз с людьми» — говорить постраждалий Сергій Конєв.

Наразі родина постраждалого досі не визначилася, чи будуть вони  оскаржувати рішення суду, о дуже втомилися від судової тяганини і вже не сподіваються на більш суворе покарання. Сам Фартушний поки що залишиається на волі, йому дали десятиденний термін для подання апеляційної скарги.

У липні 2012 року  в результаті побиття найбільше постраждав 21-річний сергій конєв, він отримав важкі травми та понад півроку провів у лікарні, перенісши декілька операцій. Розгляд справи тривав понад три роки у п’яти різних судах. За цей час із справи зникла найтяжча стаття — перевищення службових повноважень, яка передбачає найбільший термін ув’язнення. Крім цього, попри те, що суд першої інстанції присудив фартушному чотири роки позбавлення волі, фактично він відсидів менше року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *