10.01.2019

За погрози вбивством житель області отримав умовний термін покаранння

37789552_987389241434196_637179301967429632_n(11)Від реального позбавлення волі чоловіка врятував той факт, що на його утриманні перебуває семеро дітей.

Веселинівським відділом Вознесенської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 42-річного жителя Веселинівського району, який  погрожував вбивством своєму знайомому.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 13 вересня 2018 року, зловмисник, знаходячись поряд з магазином «Закусочна» в смт.  Токарівка Веселинівського району, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, які склалися між ним та потерпілим, бажаючи викликати у останнього реальні побоювання за своє життя, направив до його лівої скроні голови пневматичний пістолет та висловив на його адресу погрозу вбивством. Реально сприймаючи погрозу, потерпілий, вибив пістолет з руки нападника після чого його відібрали сторонні особи, — йдеться у повідомленні.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 1 ст.129 КК України – погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози.
Веселинівським районним судом підтримано позицію прокуратури та визнано зловмисника винним у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі.

Проте, зважаючи на те, що злочин відноситься до категорії невеликої тяжкості, обвинувачений працює та на його утриманні перебуває сім неповнолітніх дітей, він щиро розкаявся у скоєному та позитивно характеризується по місцю проживання, суд дійшов висновку про можливість виправлення  останнього без  відбування покарання та звільнив від його відбування з випробуванням строком на 1 рік.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *