02.01.2019

За рік на Миколаївщині зібрали понад 150 млн гривень акцизного податку

На території Миколаївської області станом на 1 грудня 2018 року здійснюють діяльність з роздрібної продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів понад 2,1 тисячі суб’єктів господарської діяльності. За 11 місяців від їх діяльності в казну надійшло 153,8 мільйона гривень акцизного податку. Про це повідомляє ГУ ГФС в Миколаївській області.

Цю сума була мобілізована в результаті роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. Разом з тим, в ГФС відзначають, що не всі суб’єкти господарської діяльності дотримуються вимог податкового законодавства в сфері обігу підакцизних товарів.

Так, з початку 2018 року Головним управлінням ГФС в Миколаївській області проведено 275 перевірок платників акцизного податку, які здійснюють роздрібну торгівлю алкоголем і тютюном. В результаті контрольно-перевірочних заходів виявлено 203 факти порушень вимог податкового законодавства в сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. До суб’єктів господарської діяльності застосовані фінансові санкції на загальну суму майже 8,4 мільйона, з яких майже 3 мільйони гривень вже надійшли в місцеві бюджети.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *