20.12.2018

Загін Дідів Морозів постукав у вікна до пацієнтів обласної дитячої лікарні

DSC_2081Для маленьких пацієнтів обласної дитячої клінічної лікарні виповнилася мрія багатьох дітей – у вікна онкогематологічного, хірургічного, ортопедо-травматологічного та алерго-пульмонологічного відділень постукали Діди Морози.

Про це повідомляють в управлінні охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації.

Із самого ранку біля вікон палат аншлаги, діти гуртуються і чекають на диво, гадаючи, коли ж і в їх вікно зазирне головний персонаж зимових свят.
«Мамо, коли ж вже Дід Мороз прилетить?» — питають наймолодші, а матусі у відповідь мрійливо посміхаються. Кажуть: «Зачекай, сонечко, ти лише кілька років чекаєш на таке диво, а я — ціле життя».
І справді, під дверима палат зібрався медичний персонал відділень, батьки, діти. Натовп під вікнами лікарні ставав дедалі більшим, адже кожен бажав бути причетним до справжнього дива.P1250053

Коли ця щаслива для всіх мить настала і Діди Морози спустилися з даху лікарні з привітними посмішками та теплими щирими поглядами, радість дітей та дорослих була безмежною. Вони у відповідь махали Морозові, вітали з зимовими святами, загадували бажання, найголовніше з яких – бути здоровими. Медпрацівники відділень, які знають кожного зі своїх маленьких пацієнтів досконало, притискали маленьких до себе з любов’ю, турботою і радістю, бажанням поділитися ще й власним щастям. Адже вони кожен день роблять можливе для того, щоб виконати це найголовніше бажання дітей – одужання.

Отримали діти і подарунки від своїх казкових гостей.
Дідами Морозами на один день стали представники ТОВ будфірм «Висота» спільно з Trail.Concert.Group, відзначається в повідомленні.P1250063 DSC_2085 P1250029

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *