18.10.2018

Загинуло четверо людей — рятувальники провели профілактичну роботу в мікрорайоні Ялти

DSC_000118 жовтня інспекторським складом Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спільно з представниками адміністрації Заводського району, правоохоронцями та соціальними працівниками проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями мкр. Ялти м. Миколаєва.

«В поточному році на території Заводського району виникла 151 пожежа, з них 58 — у житловому секторі. На пожежах загинуло 4 людини, що значно перевищує показники минулого року (2017-1). У переважній частині причинами даних випадків ставали необережне поводження з вогнем та порушення правил експлуатації електроприладів», — розповідали рейдовики громадянам.

Фахівці ДСНС довели до відома домочадців правила пожежної безпеки в побуті під час опалювального періоду, розповіли про випадки, в яких пошкоджена електромережа, несправні обігрівачі, паління у ліжку призводили до смертельних епізодів.

На згадку надзвичайники вручили городянам інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням основних норм безпеки та екстреного номеру Служби порятунку 101.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *