11.10.2018

Жителів мікрорайону Намив чекає Великий ярмарок Покрови

43609969_235936967279208_7514570704881188864_n12 жовтня, о 12.00,  жителів мікрорайону Намив запрошують на Великий ярмарок Покрови батьки, учителі та учні Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка.

Про це повідомляє прес-центр Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка.

Це яскраве багатогодинне дійство буде відбуватись на шкільному подвір`ї, де розташується 33 учнівських куреня. З нагоди Дня козацтва, кожен курінь підготував оригінальну презентацію: козацький стрій, пісні, танці, драматичні сценки, — які дають наочне уявлення про добу козаччини, свято Покрови Богородиці.

У театралізованому дійстві найактивніше проявлять свої таланти і педагоги, які підготували інсценування появи перед козацькими куренями Оранти-Богородиці (ця почесна місія довірена учительці української мови та літератури Галині Миколаївні Перепелиці). Крім того, на глядачів чекають численні етнічні і фольклорні дійства, присвячені Дню козацтва, Дню захисника Вітчизни.  

На ярмарку будуть торгувати різноманітними українськими стравами, які полюбляли козаки, а також випічкою, узваром та іншими традиційними козацькими солодкими напоями.

Гості свята зможуть розважитись, взявши участь у цікавих спортивних змаганнях, у тому числі і перетягування канату «лава на лаву» серед батьків паралельних класів, підняття гирі та інші.

Ініціював захід батьківський колектив учнів-шевченківців, щоб гуртом заробити кошти на перший внесок для СТРІМ-лабораторії (STREAM- лабораторія як новий елемент предметно-розвивального середовища для учнів початкових класів), а також подарувати землякам незабутнє колоритне свято.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *