01.04.2022

Внаслідок бомбардування будівлі Миколаївської ОДА загинуло двоє працівниць суду

Станом на 10:50 1 квітня знайдено тіло ще однієї жертви ракетного обстрілу будівлі ОДА. Загальна кількість загиблих зросла до 28.

Як повідомили у Господарському  суді Миколаївщини, внаслідок ракетного обстрілу будівлі Миколаївської обласної державної адміністрації, який стався 29.03.2022 приблизно о 08:44 загинули начальник організаційно-правового відділу Торхова Надія Олександрівна та секретар судового засідання Долгова Анастасія Олегівна. На восьмому та дев’ятому поверхах зазначеної будівлі знаходився Господарський суд Миколаївської області.

Колектив Господарського суду Миколаївської області в глибокій жалобі через жахливу втрату – загибель начальника організаційно-правового відділу Торхової Надії Олександрівни та секретаря судового засідання Долгової Анастасії Олегівни.

У наших серцях Надія та Анастасія назавжди залишаться добрими друзями, чудовими колегами та надійними порадниками. Ми вічно пам’ятатимемо їх доброту, щирість, оптимізм та кожну хвилину, проведену разом з ними.

Глибоко сумуємо, вічна світла пам’ять нашим колегам та друзям. Поділяємо біль та горе рідних!

 

Прощання з Долговою Анастасією Олегівною відбудеться 01.04.2022 о 09:00 на території Миколаївського обласного бюро Судово-медичної експертизи Миколаївської обласної ради, за адресою: місто Миколаїв, перехрестя вулиць 1-а Слобідська та Велика Морська.

Прощання з Торховою Надією Олександрівною відбудеться 01.04.2022 о 12:00 в Церкві Всіх Святих, за адресою: місто Миколаїв, вулиця Степова, 35.

Leave a Reply