06.04.2022

До 1000 білорусів уже в рядах Збройних Сил України та добровольчих батальйонах

У Львові відбулася презентація Білоруського інформаційного центру, який розпочав свою діяльність у місті Лева.

Про це повідомляє видання АрміяInform.

Як розповіла його керівник Аліна Рудіна, місією Білоруського інформаційного центру є запуск процесу обміну інформацією між громадянами України та Білорусі, зокрема донесення до українців правдивої інформації про ситуацію в її країні.

– Наша держава теж захоплена. Фактично вона під Лукашенко і Росією. Але існує супротив окупантам. Йде активна партизанська війна, зокрема рейкова. Крім того, люди передають інформацію про пересування російських військ, місць їхнього розташування тощо, – розповіла керівник Білоруського інформаційного центру у Львові.

Як висловився очільник Білоруського кризового центру Олексій Францкевич «є білоруси, а є лукашисти». Тому не варто звинувачувати весь білоруський народ у підтримці режиму.

За словами ще одного учасника пресконференції, засновника «Білого легіону» та керівника ГО «Білорусь 2.0 Робимо разом» Сергія Бульби, сьогодні понад 300 тисяч білорусів, які хоч в якийсь спосіб протестували проти Лукашенка, були змушені покинути країну під жорстким тиском спецслужб.

– Зараз доля Білорусі вирішується і в Україні. Це так само і наша війна. Тому наші громадяни пішли воювати до лав Збройних Сил України, інших військових формувань та добровольчих батальйонів. На сьогодні таких до 1000 людей. Ще близько тисячі, які теж хочуть воювати з російським окупантом, нині перебувають у Польщі. Вони подали відповідні документи і чекають на рішення української влади. Як тільки буде дозвіл – вони зразу приїдуть і стануть до строю українських захисників, – зазначив Сергій Бульба.

Слава Україні та Живе Білорусь!

Leave a Reply