15.04.2022

«Миколаївгаз» дякує клієнтам, які сплатили за блакитне паливо

ТОВ «Миколаївгаз Збут», що працює під брендом «Твій Газзбут», дякує побутовим клієнтам, які розрахувалися у березні за спожитий природний газ.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Українці розуміють, що оплата комунальних послуг – це не тільки виконання договірних зобов’язань, а також «дякую» працівникам підприємств – постачальників комунальних послуг та їх родинам. Це – ще один ваш внесок в оборону свого села чи міста і реальна допомога державі під час війни», – іде мова у повідомленні.

У порівнянні з березнем минулого року, рівень оплати за спожитий газ у Миколаївській області впав на понад 40%.  Загальний борг побутових споживачів перед ТОВ “Миколаївгаз Збут” наразі понад 602 млн грн.

Під час дії воєнного стану ТОВ “Миколаївгаз Збут” не припиняє постачання природного газу боржникам і не стягує штрафи за невчасні розрахунки.

«Компанія розуміє, що велика кількість українців опинилася у дуже складних життєвих обставинах, і поки не може сплатити за спожитий природний газ. Але споживачі, які в змозі це зробити, мають розрахуватися і підтримати комунальну сферу», – зазначили у компанії.

Leave a Reply