07.05.2022

Миколаївський стрибун у воду – чемпіон Хорватії

Війна внесла свої корективи до змагань спортсменів. Провідні стрибуни у воду змушені тренуватися за кордоном. Можливо, це накладає ще більшу відповідальність за результат.

Фінішував відкритий чемпіонат Хорватії зі стрибків у воду. Чемпіоном став миколаївець Богдан Чижовський, а “срібло” у іншого нашого земляка Данила Коновалова. Обидва спортсмени вихованці миколаївської КДЮСШ “Україна”
Інформацію про це розмістила національна Федерація зі стрибків у воду, на своїй сторінці у соціальній мережі ФБ.

Ukrainian Diving Federation

Наші спортсмени продовжують підніматися на п’єдестали пошани міжнародних змагань

Так, медаліст юнацьких чемпіонатів світу та Європи Богдан Чижовський виграв Відкритий Чемпіонат Хорватії зі стрибків у воду із сумою 364,80 бали
Його колега по команді, – Данило Коновалов, який на домашньому чемпіонату світу серед юніорів в Києві здобув золоту та срібну нагороди і також має в активі медалі з юнацької Європи, став другим ( 363,75).