03.05.2022

Миколаїв опинився у полоні «бензинової кризи»

З кінця минулого тижня Миколаїв, як і багато інших міст України, опинився в полоні «бензинової кризи».

Бензину та дизпалива немає на переважній більшості заправок. Сьогодні нічим не могли порадувати миколаївських водіїв WOG, Кворум та інші заправки. Навіть традиційна «паличка-виручалочка» – заправка на вул. Гречишникова, за якою у Миколаєві чомусь закріпилася назва «ментівська», сьогодні була без бензину.

Єдине місце, де у понеділок миколаївські водії могли купити і бензин, і дизпаливо, була заправка ОККО. Однак черга тут розтяглася чи не на кілометр.

На заправці запроваджено багаторівневі обмеження. По-перше, бензин не можна сплатити готівкою — на ОККО їх чомусь не приймають. Вже неодноразово бувало, що людина, яка простояла в черзі кілька годин, виїжджала з ОККО не заправившись тільки тому, що не мала банківської картки. По-друге, різним водіям відпускається різна кількість бензину. Власникам картки “Фішка” заправлять від 20 до 30 літрів – залежно від ступеня “лояльності” мережі заправок ОККО.”Звичайному” водієві, у якого окковської “Фішки” немає, відпустять лише 10 літрів. При цьому ОККО відмовляється продовжувати свої власні талони, які купили наївні водії. Ці талони діють 3 місяці, проте після закінчення цього терміну їх, згідно з договором, можна продовжити ще на три місяці. Однак зараз у такому продовженні ОККО відмовляє фактично тим самим привласнивши гроші довірливих водіїв.

Втім, сьогодні такі «дрібниці» вже мало кого хвилюють.

Багато водіїв стверджують, що бензин є і на заправках ANP, проте там, щоб заправитися, треба завантажити на свій смартфон спеціальний додаток, за його допомогою купити віртуальні “талони”, після чого можна заправлятись. Проте такий бензин вийде приблизно на 2 гривні за літр дорожче.

В українському Кабміні обіцяють проблему з автомобільним паливом вирішити протягом одного тижня. Проте чесно попереджають, що ціна на нього буде вже суттєво вищою.

Джерело: МаюПраво

Leave a Reply