05.04.2022

Німеччина та Франція висилають спільників путіна

Після отримання інформації про злочини російських фашистів у Бучі, уряд Німеччини оголосив 40 співробітників посольства РФ у ФРН персонами нон грата.

Про це повідомило 4 квітня видання Spiegel.

Зазначається, що у понеділок, 4 квітня, в МЗС Німеччини було викликано посла Росії Сергія Нечаєва, йому повідомили, що 40 російських дипломатів оголошені небажаними особами у ФРН і мають залишити країну в найближчі п’ять днів.

“Федеральний уряд сьогодні ухвалив рішення оголосити небажаними значну кількість співробітників російського посольства, які тут, у Німеччині, щодня працювали проти нашої свободи та єднання нашого суспільства. Їхня робота – це загроза для тих, хто шукає у нас захисту. Ми не будемо цього терпіти. Ми повідомили про це російському послу сьогодні вдень”, – заявила глава МЗС ФРН Анналена Бербок.

Схоже, що на такий самий крок наважилася і Франція. Вона  слідом за Німеччиною готується вислати близько тридцяти російських дипломатів.

Про це повідомляє видання BFMTV. За їхньою інформацією МЗС Франції готується оголосити персонами нон грата близько тридцяти осіб з дипломатичним статусом.

Європа починає очищатися від російської гидоти.

М.Гаранін

Leave a Reply