11.04.2022

Російські військові на межі бунту через обмеження мародерства на Херсонщині

Керівники підрозділів, яких Путін перекинув на війну в Україну, отримали від свого військово-політичного командування наказ утримувати Херсон будь-якою ціною. Однак при цьому неофіційно їм сказали готуватися до швидкого виходу з міста.

За даними джерел 24 каналу у розвідці, особовий склад російських загарбницьких військ, який перебуває у Херсоні та біля тимчасово захопленого міста, вкрай незадоволений ситуацією на фронті. Росіяни розуміють, що завдання просуватися до Миколаєва виконати вони не зможуть, як і пройти до Одеси. А без виконання цього завдання утримання Херсону може опинитися під великим питанням.

У Кремлі ж вважають, що Херсон та щонайменше частина області мають залишатися під їхнім контролем, аби у РФ був доступ до сухопутного коридору в Крим. Але у випадку, якщо бійці ЗСУ зможуть переміститися за Дніпро, загарбники опиняться у вкрай незручному становищі. Крім того, росіяни через низку причин не можуть зробити так, щоб їхні позиції були поза досяжністю української артилерії.

Росгвардія та ФСБ проводять чистки

    • Доки військові відчайдушно намагаються виконати завдання, окопатися та облаштувати позиції для утримання території, підрозділи Росгвардії та спецслужбісти РФ намагаються підготувати “референдум” для окупації Херсону.
    • Путінські бойовики працюють по списках проукраїнських активістів, викрадають людей та вивозять їх у невідомому напрямку. Перелік ветеранів війни на Донбасі, їх сімей та взагалі людей, які ніколи не підтримають російську окупацію, ФСБшники отримали від місцевих посадовців-зрадників, а також від священників УПЦ МП.
    • Паралельно з цим загарбники розганяють численні мітинги за Україну та намагаються хоча б в якийсь спосіб створити картинку підтримки окупації для російських пропагандистів. На акцію, яку проводили 10 квітня, росіяни примусово зганяли перехожих, у яких відбирали паспорти. Повертали документи людям лише після “мітингу”, але зібрати змогли лише невелику кількість людей, оскільки українці намагаються обходити загарбників стороною.
    • Проводити тотальну чистку та поводитися так, як у Бучі, окупантам заборонили, оскільки генерали сподіваються “зберегти” лояльність місцевого населення.

Брати участь у проросійському мітингу в Херсоні людей примушували / Фото оперативного командування “Південь”

Крім того, росгвардійці продовжують розповсюджувати серед жителів Херсона “агітаційні” листівки, в яких вказані всі штампи російської пропаганди про “спецоперацію”. Буцімто “російська армія не воює з українським народом”, про “війну з бандерівцями”.

Російські нелюди сподіваються на лояльність херсонців / Фото джерел 24 каналу

Всі хочуть мародерити

Крім проблем з утриманням територій, а також з українцями, які зовсім не хочуть опинитися в окупації, генералітет Росії зіштовхнувся з новою проблемою. Бойовики з підрозділів, яких перекинули з-під Київщини, вже відчули запах швидких грошей. Вони дуже чекають на дозвіл грабувати та мародерити.

Такі ж бажання висловлюють й інші росіяни, але з урахуванням ймовірних планів Москви встановити у Херсоні свою владу, їм це забороняють. Нелюдів така ситуація ніяк не влаштовує, особливо з урахуванням того, що офіцери порушують накази, вдираються до квартир та виносять із них все цінне.

Так само вчиняють солдати й за наказами генералів. Все, що намародерили, вищі чини відправляють через Крим додому. При цьому рядові окупанти фактично не можуть повноцінно займатися грабуванням людей, що й викликає у них неабияке обурення.

Джерело: 24 канал

Leave a Reply

 
%d bloggers like this: