17.05.2022

13-річна дівчинка з Миколаївщини, яка місяць жила з уламком снаряда в голові, з’єдналася з родиною

Дівчинка Софія з Миколаївщини, яка прожила місяць з уламком російського снаряда в голові, з’єдналася з родиною.

Про це повідомив у Фейсбуці волонтер, уповноважений Президента з прав з прав дитини у 2014—2021 рр. Микола Кулеба.

“Трапилося ще одне диво: братик і сестричка, які не бачилися від початку війни, нарешті зустрілися! Команда Save Ukraine провела цілу спецоперацію, аби об’єднати родину, що пережила справжнє пекло на землі”, – написав Кулеба.

За його словами, 13-річна Соня майже 4 тижні жила з уламком російського снаряда в голові — між півкулями головного мозку. Її поранило вранці 5 березня, коли вони з мамою заклеювали вікна, щоб уберегти будинок від ударної хвилі. В цей час загарбники скинули бомби на їхнє село.

Дівчинку дивом вдалося врятувати фахівціям з НДСЛ “Охматдит”, які за допомогою найсучаснішої техніки змогли дістати уламок з її голови. Всі 4 тижні у Софії майже не рухалися праві рука та нога, дуже боліла голова. Тепер її щодня возитимуть у лікарню до реабілітолога.

“Для мене було дуже важливо, що після всіх жахів, які пережила сім’я, дівчинка нарешті зустрілася зі своїм братиком. Впевнений, реабілітація Соні тепер проходитиме ще успішніше, і вона дуже скоро відновить своє здоров’я”, – зазначив Кулеба, у будинку якого проживатиме родина.

Джерело: Укрінформ

Leave a Reply