18.03.2022

Медичні заклади Миколаєва 18 березня отримали гуманітарну допомогу

Медичні заклади Миколаєва 18 березня отримали гуманітарну допомогу: медикаменти, обладнання, засоби індивідуального захисту, засоби дезінфекції, продукти, речі для дітей та дорослих, засоби гігієни тощо.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.

Гуманітарну допомогу надали жителі та підприємства міста, громадські організації. Також допомога надійшла з інших регіонів України та Європи: Польщі, Німеччини, Британії, Бельгії, Угорщини, Австрії.

Міська лікарня швидкої медичної допомоги отримала 11 апаратів ШВЛ, операційний електричний турнікет, набори хірургічного інструментарію для загальної хірургії, нейрохірургії, травматології, урології, С-рентгендіагностичну дугу.

“Заклад забезпечили медикаментами, наркотичними препаратами та препаратами для наркозу, знеболювальними, антибіотиками, протизапальними, гормонами та гемостатичними препаратами, інфузійними розчинами. Також доставили: теплі речі, їжу, засоби гігієни, антисептики та дезрозчини у великій кількості”, — повідомляє міська рада.

Апарат ШВЛ також отримала міська лікарня №1, ще три одиниці – міська лікарня №3.

Пологові будинки міста та міська дитяча лікарня №2 разом з медичними засобами отримали памперси, дитячі суміші, засоби гігієни для жінок та новонароджених, продукти.

Управління охорони здоров’я повідомляє, що станом на 18 березня усі стаціонари та амбулаторні медичні заклади Миколаєва забезпечені медикаментами та працюють в штатному режимі.

Leave a Reply