19.07.2018

Агресивно поводилися – у Миколаєві сім’ю ромів зігнали з газону

1Vokzal_115 липня у засобах масової інформації було опубліковано інформацію про те, що у м. Миколаєві на зеленій зоні біля міжміського автовокзалу тривалий час перебувають громадяни, які розташувались на траві, розклавши свої речі, та агресивно реагують на осіб, котрі до них наближаються.

У ході перевірки вказаних відомостей співробітниками управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та Управлінням патрульної поліції у сквері біля міжміського автовокзалу дійсно було виявлено мешканця Баштанського району, який разом із членами своєї сім’ї та особистими речами перебував на газоні.4Vokzal_4

За порушення Правил благоустрою, санітарного утримання території, збереження чистоти і порядку в м. Миколаєві, яке виразилось у засміченні території скверу, відносно чоловіка правоохоронці склали протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також із громадянами поліцейські провели профілактичну бесіду, після чого усі члени родини чоловіка, прибравши за собою сміття, покинули зелену зону скверу.

Управління превентивної діяльності
ГУНП в Миколаївській області

Leave a Reply