30.07.2022

Арестович прогнозує наступ росіян на півдні: назвав орієнтовну дату

Російські війська стануть готовими до нового наступу на півдні України в перші дні серпня. Те, що там відбудеться, визначить фінальну фазу війни, яка ще може тривати.

Про це радник голови Офісу президента Олексій Арестович повідомив у розмові з російським юристом, адвокатом та опозиціонером Марком Фейгіним.

“Донбас осиротів. Кадрові російські військові йдуть з Донбасу на південь, херсонсько-запорізький напрямок”, – сказав він і додав, що там залишаються сили так званих “ДНР” і “ЛНР”.

За словами Арестовича, російські війська можуть піти в наступ на півдні з “натяком забігу на Миколаїв” на початку-середині серпня.

“Вони з північного сходу України переміщаються на південь, угруповання військ основне. … Думаю, що вони будуть готові до наступу десь до 5-6 серпня. Може, трохи раніше, може, трохи пізніше. Підуть вперед, ми будемо бити. Там буде лиха бійка в стилі громадянської війни 18-20 років. Війна з елементами маневрів степом повинна бути“, – сказав він.

За його словами, просто оборону російське командування вважає невигідною.

“Знову полетять тачанки степом, козацький драйв відродиться, дух Махна повернеться, і ми їм навішаємо”, – упевнений Арестович.

Leave a Reply