09.06.2022

АТ «Миколаївгаз» планує кардинальну перебудову газових мереж

АТ «Миколаївгаз» планує перебудову газових мереж регіону за євопейськими стандартами після завершення бойових дій.

Поки що всі зусилля газовиків спрямовані на утримання системи в робочому стані і постійне відновлення.

З початку бойових дій фахівцями АТ «Миколаївгаз» усунено більше 4000 пошкоджень на мережах. Крім того, газовики провдовжують виконувати заходи, щодо модернізації мереж.

Так, продовжується робота з встановлення КБРТ, вже встановлено 345, та проводиться робота з заміни та повірки лічильників газу – встановлено 181 новий прилад обліку. Не зважаючи на триваючі бойові дії АТ «Миколаївгаз» також газифікувало об’єкт аграрної сфери.

«Починаючи з 2019 року компанія РГК взяла курс на повну заміну радянських технологій в газорозподілі. Зараз ми маємо обладнання високого рівня якості від європейських та північно – американських постачальників. Три власні заводи, логістичні маршрути дозволяють нам працювати над заміною обладнання, відновленням мереж після артилерійських обстрілів та авів ударів на території міста та області, – відзначила голова правління АТ «Миколаївгаз» Тетяна Бузовська. – Ми плануємо провести заміну всього застарілого газового обладнання в області після завершення бойових дій».

Такий крок необхідний, в першу чергу, через безпеку споживачів. Адже газопроводи і газове обладнання піддавались впливу вибухових хвиль, осколків. А головною метою компанії АТ «Миколаївгаз», що працює під брендом РГК, є безпека споживачів та розивток газорозподільної системи.

За період 2020-2021 року було замінено 39 застарілих ШГРП та 1061 КБРТ. На 2022 рік було заплановано замінити 33 ШГРП та 1264 КБРТ, але війна внесла свої корективи і ми перелаштувались до потреб воєнного часу.

Leave a Reply