03.05.2022

Більшість звернень про воєнні злочини – поліція про ситуацію в області

Миколаївщина, ситуація на ранок 3 травня.

Слідчі фіксують наслідки чергових обстрілів – поліцейські вживають заходів, аби допомогти громадянам пережити часи війни

Вчора ворог здійснив чергові атаки по обласному центру та деяких населених пунктах області. Остаточна інформація про пошкоджені об’єкти та постраждалих уточнюється.

Слідчі документують наслідки воєнних злочинів, вчинених російськими військами. Зараз за такими фактами тривають розслідування кримінальних проваджень за ст. 438 КК України «Порушення правил та звичаїв війни».
Співробітники Головного управління та територіальних підрозділів поліції продовжують працювати в умовах воєнного стану. Разом з тим у посиленому режимі працюють 24 слідчо-оперативні групи, більше 100 екіпажів поліції, піших та автопатрулів, які реагують на кожне звернення громадян.

Минулої доби на спецлінію 102 надійшло та було відпрацьовано 484 повідомлення. Більшість із них стосується воєнних злочинів.

Нагадуємо, що у разі виявлення осіб, які викликають у вас підозру, не вступайте з ними в контакт, а запам’ятайте їхні прикмети, одяг чи інші ознаки, за якими їх можна ідентифікувати, точне місцеперебування чи напрямок руху та зателефонуйте 102.

Leave a Reply