18.02.2022

Боржникам «Миколаївводоканал» загрожує позбавлення «благ цивілізації»

Мешканці миколаївських багатоповерхівок, які не оплачують рахунки за воду, з дня на день буде відключено від послуги, повідомляє «Миколаївводоканал». Усіх, кому загрожує позбавлення «благ цивілізації», розсилали повідомлення.

17 лютого, бригада підприємства обстежила багатоповерхівки на Намиві. За допомогою спеціального пристрою, який обладнаний відеокамерою, перевірили каналізаційні стояки будинків.

Це обладнання дозволяє відключити водовідведення у квартирах, розташованих від першого до дев’ятого поверху. Процес тампонування займає 30 хвилин і блокує вихід стоків персонально боржнику, не чіпаючи сусідів.

Мільйонні борги

Загальний борг миколаївців за послуги водопостачання вже перевищує 118 мільйонів гривень. Частину з них нагромадили 108 ОСББ.

Найгіршими платниками зарекомендували себе: ОСББ «Здоров’я» заборгувало 191 297 тисяч гривень, ОСББ «Медик» та ОСББ «Співдружність» мають борги по 150 тисяч гривень, ОСББ «Паризька комуна» ще не заплатило понад 105 тисяч гривень.

На підприємстві нагадують, що тих, кого примусово позбавлять послуги, крім боргу доведеться сплатити рахунки і за відключення та підключення водовідведення.

Leave a Reply