23.06.2022

Британська розвідка вважає, що росія вичерпає наступальний ресурс найближчими кількома місяцями – Джонсон

Окупанти просуваються на Донбасі, проте при цьому зазнають великих втрат у живій силі та бойовій техніці, каже британський прем’єр.

Найближчими кількома місяцями темпи наступу військ рф на східному напрямку сповільняться. Країна-агресор вичерпає ресурси для ведення повномасштабної війни проти України з метою захопити нові території.

Про це заявив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон в інтерв’ю німецькому виданню Sueddeutsche Zeitung, посилаючись на дані своєї розвідки.

Він зазначив, що окупанти просуваються на Донбасі, проте при цьому зазнають великих втрат у живій силі та бойовій техніці.

“Наша військова розвідка вважає, що найближчими кількома місяцями для росії настане момент, коли вона не матиме жодного просування вперед, тому що вичерпала свої ресурси. Тоді ми повинні допомогти українцям змінити динаміку”, – сказав Джонсон.

За словами Джонсона, щоб говорити про завершення війни та про те, який вигляд матиме перемога України та поразка рф, для початку необхідно витіснити окупаційні війська щонайменше до рубежів 24 лютого.

Leave a Reply

 
%d bloggers like this: