01.06.2022

Будівництво житла для переселенців в Первомайську: можливість чи реальність?

Первомайськ увійшов до списку громад, де можливо розпочати будівництво модульних містечок для переселенців. Це дозволить забезпечити людей, що опинились в скрутній ситуації, комфортним житлом.

Учасники апаратної наради Виконавчого Комітету Первомайської міської ради розглянули можливість будівництва тимчасового та постійного житла для ВПО, повідомляє Первомайськ.Інфо.

Один з варіантів –  розташувати модульне містечко у кількості 600 конструкцій для проживання ВПО на території колишнього наркодиспансера площею 4.2 га. На прикладі Львова буде побудоване житло з водопостачанням, електроенергією, базовими меблями. Тут буде розташовано власний медпункт, душеві, пральня.

Львів. Модульне містечко для переселенців

Що стосується капітального будівництва для надання постійного місця проживання, розглядається проект розміщення 9-ти поверхівок в мікрорайоні Рожева – Котеджі. Згідно проекту тут має бути розташовано по квартально декілька будинків з можливістю будівництва навчальних закладів для малечі, тим самим знизити наплив школярів та дітей в місцевих школах та дитсадках.

Усі будинки за планом мають бути оснащені бомбосховищами та мати додаткові укріплення в своїй конструкції. Наразі очікується затвердження проектів та відкриття кадастрового реєстру для виділення землі.

Нагадаємо, що станом на 31 травня 2022  в громаді м. Первомайська зареєстровано 4390 ВПО, з них 3140 звернулися безпосередньо за реєстрацією до управління соціального захисту Первомайської міської ради.

 

 

Leave a Reply