08.05.2022

Через обстріли окупантів на Миколаївщині сталися три пожежі

Протягом доби вогнеборці загасили 6 пожеж, з них 3, що виникли внаслідок ворожих обстрілів Корабельного району м. Миколаєва.

  • через потрапляння боєприпасів та їх уламків внаслідок бойових дій горів хвойний настил та очерет у Балабанівському лісовому урочищі. Пожежу на площі 3 000 кв. м загасили вогнеборці 5 державної пожежно-рятувальної частини 2 ДПРЗ, а також відділення Галицинівського загону місцевої пожежної охорони, не допустивши розповсюдження вогню на хвойні насадження;

  • пошкоджено балкони й скло вікон у двох квартирах дев`ятиповерхового житлового будинку та загорілася покрівля бібліотеки, розташованої на першому поверсі цієї ж будівлі на проспекті Корабелів.

Пожежу на площі 20 кв. м загасили вогнеборці 5 державної пожежно-рятувальної частини 2 ДПРЗ та чергова зміна оперативно-координаційного центру Головного управління #ДСНС України у Миколаївській області;

  • на вул. Новобудівній горіла яхта, човен та легковий автомобіль. Відділенням 5 ДПРЧ пожежу ліквідовано на площі 30 кв. м.

З інших причин виникло ще 3 пожежі:

  • на вул. Лазурній с, Софіївка Софіївської територіальної громади Баштанського району зайнялась господарча споруда з дровами на площі 45 кв. м, її загасили вогнеборці 20 ДПРЧ 3 ДПРЗ. Причина пожежі встановлюєься;

  • через необережне поводження з вогнем горіла суха трава та чагарники на вул. 8 Березня м. Нова Одеса та на вул. Вінграновського м. Миколаєва. Пожежі загасили вогнеборці 21 ДПРЧ та 4 ДПРЧ 2 ДПРЗ.

Рятувальники 2, 3, 4, 5 ДПРЧ 2 ДПРЗ та аварійно-рятувальної частини АРЗ СП надавали технічну воду громадянам для побутових потреб. Загалом надано 78 тонн.

Піротехніки ДСНС вилучили 2 боєприпаси та відпрацювали 12 адрес. Загалом зареєстровано 2837 заявок, з них відпрацьовано 2540 та вилучено 1671 вибухонебезпечний предмет.

Leave a Reply