28.07.2022

Через обстріли ворога на Миколаївщині гине риба

27 липня на Миколаївщині був виявлений факт масової загибелі водних біоресурсів.

Про це повідомляє Миколаївський рибоохоронний патруль.

Замор риби зафіксовано в акваторії річки Південний Буг, поблизу сіл Гур’ївка та Піски Миколаївського району Миколаївської області.

Працівники патруля спільно з представниками Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та Державною екологічною інспекцією Південно-Західного округу (Миколаївської та Одеської області) виявили на ділянці річки завдовжки 1 км та завширшки 50 м загиблі водні біоресурси: товстолоб 1 шт. на 10 кв. м і поодинокі екземпляри сома та карася сріблястого.

Середній розмір товстолоба сягає 40 – 70 см. Загальна кількість загиблих водних біоресурсів складає 5000 екземплярів. Відібрано проби води з водойми, у якій було виявлено факт загибелі водних біоресурсів. Також зібрано загиблі екземпляри для відповідного дослідження.

Наразі причини загибелі водних біоресурсів встановлюються. Однак у відомстві припускають, що причиною загибелі можуть бути і обстріли, яких зазнає Миколаївська область. Уламки боєприпасів можуть поранити представників живої природи та отруювати середовище їх проживання.

Миколаївський рибоохоронний патруль закликає громадян при виявленні явищ замору риби – терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної гарячої лінії: (099) 663-82-00.

Leave a Reply