13.06.2022

Через паління у ліжку на Миколаївщині загинув чоловік

Протягом 12 червня на території Миколаївської області зареєстровано 7 пожеж, 3 з них в житловому секторі, 2 — на транспорті та 2 — на відкритій території. Усі вони не пов’язані із бойовими діями.

Окремою уваги заслуговує випадок, який стався в с. Новомихайлівка Новобузької територіальної громади Баштанського району. Про пожежу сповістили громадяни, що мешкають неподалік.

По прибуттю на місце вогнеборці з’ясували, що господар палив у ліжку, внаслідок чого в кімнаті приватного житлового будинку утворилось щільне задимлення та загорівся матрац, постільна близна, домашні речі. До прибуття рятувальників сусіди винесли із щільно задимленого приміщення тіло загиблого чоловіка 1960 р.н.

Черговий караул 20 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Миколаївській області під час проведення розвідки виніс з іншої кімнати жінку 1952 р.н. Каретою швидкої допомоги її госпіталізовано до медичного закладу.

Пожежу ліквідовано на площі 5 кв. м.

Причина пожеж у житлових будинках с. Курячі Лози Кривоозерської територіальної громади Первомайського району та у с. Велідарівка Єланецької територіальної громади Вознесенського району, які ліквідували вогнеборці 18 та 15 ДПРЧ, встановлюється.

Стосовно пожеж автомобілів — вони виникли в Інгульському районі м. Миколаєва та (Волга ГАЗ 2401) в межах Єланецької територіальної громади Вознесенського району (ВАЗ 2109). Рятувальники 4 та 15 ДПРЧ ліквідували горіння на площах 15 та 4 кв. м відповідно. В першому випадку не допущено розповсюдження вогню на гараж.

Через необережне поводження з вогнем горіла суха трава у с. Галицинове Галицинівської ТГ Миколаївського району. Пожежу ліквідовано вогнеборцями загону місцевої пожежної охорони на площі 1 га. У с. Зайчевське Мішково-

Погорілівської ТГ вогонь загасили рятувальники 1 ДПРЧ на площі 300 кв.м.

Leave a Reply