20.02.2022

Чи буде запуск тролейбусів у мікрорайон Варварівка у Миколаєві?

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич не дав точної відповіді, чи буде запуск тролейбусів у мікрорайон Варварівка.

Про це міського голови запитали під час прямого ефіру, 18 лютого, – передає 0512.ua. Так, Сенкевич висловив сподівання, що у 2022 році місто отримає усі тролейбуси, у тому числі і з можливістю автономного ходу до 20 кілометрів. І, можливо, розглядатиметься можливість пуску таких тролейбусів і до Варварівки.

Нагадаємо, що 10 нових тролейбусів уперше з’явилися на маршрутах Миколаєва 20 вересня.

Як відомо, 20 жовтня депутати Миколаївської міськради проголосували за покупку нових тролейбусів. Буде куплено 60 машин.

Тролейбуси планується закупити за гроші Європейського банку реконструкції та розвитку. Голоси за віддали 29 депутатів. Договір між КП “Миколаївелектротранс” та ЄБРР був підписаний ще у вересні 2019 року. Кредитна угода передбачає суму 20 мільйонів євро. 15 мільйонів підуть на покупку 60 тролейбусів. Причому 20 із них із системою автономного ходу. А решта 5 мільйонів підуть на модернізацію, депо та контактні лінії. Відкриття кредитної лінії міськрада затвердила у червні 2020 року

На черзі проект придбання ще 20 тролейбусів із запасом автономного ходу до 20 кілометрів, які планується використати для пасажирських перевезень у віддалені райони міста.

Leave a Reply