02.06.2022

CNN: Люди в селах біля Києва досі знаходять тіла своїх сусідів — через місяць після відходу росіян

Більш як через місяць після того, як російсько-окупаційні війська відійшли з Київської області, люди в селах на північ від столиці досі знаходять своїх сусідів похованими в неглибоких могилах.

Про це пише CNN з місця подій.

«Іноді мені сняться кошмари, і я не можу спати вночі. І я молюся, щоб вони (окупанти — ред.) ніколи не повернулися. Я ніколи не пробачу росіянам те, що вони зробили», — розповів виданню житель одного з сіл Сергій Юденко.

Чоловік каже, що росіяни розстріляли його й залишили вмирати. Тепер він має шрами від куль, але каже, що емоційні шрами глибші.

Зниклі безвісти

З початку повномасштабного російського вторгнення і станом на 2 травня в Київській області знайшли вже 1 202 тіла українських мирних мешканців, які загинули від рук окупантів. Ще близько 300 людей зникли безвісти, повідомив очільник обласного управління поліції Андрій Нєбитов.

За його словами, правоохоронці виявляють жахливі знахідки фактично кожен день. Тіла загиблих вже оглянули слідчі та передали до судово-медичних установ для встановлення остаточної причини смерті.

Leave a Reply