23.05.2022

Дає знак за 3 – 5 хвилин до атаки: з тероборонівцями у гарячій точці служить собачка Білка

Лави тероборони активно підтримують і чотирилапі друзі – в одній із бригад ТрО з початку повномасштабної війни служить собака Білка, який може передбачити російські обстріли.

Про це розповіли у 24tv.ua

Білка доєдналася до лав територіальної оборони 28 лютого, на 4 день повномасштабної війни Росії проти України. Її українські бійці знайшли на позиціях ще цуценям.

Зараз чотирилапа розумниця працює разом із бійцями ТрО – вона має непересічне чуття небезпеки та регулярно допомагає українським захисникам.

Собачку Білку місячним голодним цуценям знайшли десь на позиціях 28 лютого. Зараз вона допомагає бійцям – позиції перебувають під постійними російськими обстрілами і щоразу, за 3 – 5 хвилин до початку, вона дає знак,
– розповіли в ТрО Збройних Сил України.

Разом із Білкою службу у 123 бригаді Сил ТрО несуть друзі з позивними “Змій” і “Тренер”.

“Змій” – це досвідчений боєць з Миколаєва, який вже встиг повоювати з росіянами 2014 року на Донбасі. До війни він був власником будівельної фірми, а тепер стоїть на обороні України.

“Тренером” кличуть відомого та шанованого серед миколаївських вболівальників футбольного арбітра. 21 травня “Тренеру” вдалося знешкодити ворожу розтяжку, яка загрожувала життю та здоров’ю українців.

БІлка разом з бійцями ТрО працює для того, щоб Україна якнайшвидше перемогла загарбників.