04.08.2022

Де жителям Миколаївщини отримати допомогу: місцева громадська організація долучилася до масштабного благодійного проєкту

Жителям Миколаєва і не тільки – надаватимуть генератори, ліхтарі, портативні зарядні пристрої. Також запланована закупівля продуктових наборів та дитячого харчування: каш, молочних сумішей і пюре.

Допомогу купуватимуть на початку кожного місяця, а наприкінці – роздаватимуть родинам. Крім того, із дітьми працюватиме психолог. Щомісяця передбачено по 120 занять. 

Всю цю роботу буде виконувати миколаївська ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив» – працює з перших днів російської військової агресії. Займається пошуком та доставкою гуманітарної допомоги для жителів міста Миколаєва й сусідніх територіальних громад, які постраждали внаслідок бойових дій.

А тепер  –  ще й долучилася до загальноукраїнської програми екстреної допомоги СОС ДІТИ, що впроваджується МБО БФ СОС Дитячі Містечка Україна та Консорціумом партнерських організацій. Загалом цих організацій 11, і вони надають послуги по усій території нашої держави.

ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив» працюватиме із громадою міста Миколаєва, а також Галицинівською та Баштанською об’єднаними територіальними громадами. Благодійна робота розрахована мінімум до кінця року. 

У рамках проєкту “СОС ДІТИ. Програма екстреної допомоги”, що стартував наприкінці лютого, в Україні уже надали майже  57 тисяч різноманітних послуг. Це забезпечення транспортом, продуктовими наборами, гарячим харчуванням, гігієнічними наборами, медикаментами та медичними послугами. Ще організації видавали одяг, ковдри, матраси, електротовари, обладнання для шелтерів та центрів тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб, девайси для навчання дітей. Також забезпечували соціальний супровід, психологічну допомогу, юридичні консультації тощо.

Звернутися по допомогу у Миколаєві можна за телефоном: +380939689113

Facebook https://www.facebook.com/mk.resource.center

СОС Дитячі Mістечка — недержавна благодійна організація, що понад 18 років в Україні допомагає дітям-сиротам та сім’ям з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах або мають ризик потрапити в цю категорію. За цей час більше 100 000 дітей та дорослих отримали підтримку від фонду. Є частиною міжнародної федерації SOS Kinderdorf, яка представлена у 137 країнах світу та має 72-pічний досвід роботи з дітьми, позбавленими батьківського піклування, та родинами у кризі.

Leave a Reply