02.06.2022

Дівчата з Миколаївщини виготовляють обереги для українських воїнів

11-річні Вікторія Комарова та Катерина Савельєва власноруч виготовляють обереги для українських військових. Матеріали для оберегів дівчата купляють за власні гроші. Вироби передають до місцевої школи, а далі волонтери доставляють бійцям Збройних сил України разом з продуктовими наборами.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла бабуся дівчат майстриня Тетяна Заблоцька.

Дівчата родом із селища Полігон Шевченківської громади. Із початком повномасштабної війни селище майже щодня обстрілюють російські війська. Тому в березні разом з родиною дівчата були змушені виїхати до Одеської області.

Вікторія Комарова та Катерина Савельєва. Фото: сімейний архів родини Заблоцьких

“На новому місці морально було дуже важко, адже серце боліло за рідною домівкою. У цей час, аби заспокоїти дівчат, ми почали разом вишивати. Спочатку це були вишиті бісером ікони, які б оберігали від страшної війни. Потім дівчатка почали вишивати серветки для кави, аби після перемоги уся родина вдома збиралась за столом”, — розповіла майстриня.

Зі слів Тетяни Заблоцької, дівчата запропонували долучитися до волонтерського руху та почали створювати обереги для українських захисників. Кажуть, що для них було важливо, аби їхня робота також наближала перемогу.

Робота Вікторії та Катерини. Фото: сімейний архів родини Заблоцьких

Спочатку дівчата створили понад 100 традиційних янголів-мотанок, які передали українським військовим на передову. Згодом, дівчата зшили майже 100 сердець, як символ щирості, любові та вдячності українським бійцям.

“Ці маленькі декоративні серця будуть нагадувати захисникам, що за кожним з них стоїть любов і повага українських дітей”, — сказала Тетяна Заблоцька.

Leave a Reply