05.10.2016

Для виконавчих органів міськради створять єдиний віртуальний простір

pic-5cm-5cy-5cmykolaiv-city-hallНовий проект ініціювали для того, щоб, крім іншого, бюджет Миколаєва став більш “прозорим” і відкритим.

Сьогодні на засіданні комісії з питань економічної та інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку депутати обговорили проект створення єдиної серверної системи, побудованої на принципі віртуалізації для оптимального використання апаратних ресурсів обладнання структурних підрозділів міської ради, ініціатором якого став Сергій Кантор.

Як зазначив Сергій Анатолійович, він ініціював цей проект для того, щоб, крім іншого, бюджет Миколаєва став більш “прозорим” і відкритим. А пропонований формат його втілення дозволить ще й заощадити бюджетні кошти.

Більш детально про проект розповів Євген Богаченко, директор комунального підприємства «Міський інформаційно-обчислювальний центр»:

– Мова йде про оптимізацію усіх IT-напрямків, які опрацьовуються органами міськради. Справа в тому, що зараз розробляється багато програмного забезпечення різного плану. Виходить, що під дане програмне забезпечення треба створювати свою технологічну основу: за підсумком будуть купуватися або орендуватися сервера, дисковий простір тощо. З огляду на, що серверне обладнання нижче певного рівня на даний момент купити неможливо, то при такій купівлі буде проглядатися надмірність ресурсів. Виходить, що ми не будемо використовувати у повній мірі ресурс цього обладнання. Тому з’явилася ідея синхронізувати це все, створивши віртуальне оточення на базі єдиного технологічного майданчика. Щоб кожен розпорядник бюджетних коштів не купував під себе обладнання, а замовляв необхідний обсяг ресурсу в єдиній точці, при цьому його база розміщуватиметься на єдиному технологічному майданчику.

У цілому пропонується для об’єднання виконавчих органів міськради, які зараз розкидані по всьому місту, створити єдину віртуальну мережу, у якої буде єдиний технологічний майданчик. Це дозволить прискорити протікання управлінських процесів і заощадити гроші, оскільки реалізація проекту передбачає придбання одного сервера, а не кількох серверів для кожного розпорядника бюджетних коштів.

Читайте також: У Миколаєві розвивають неформальну освіту для дорослих

Leave a Reply