15.06.2022

До Баштанського району доставили 260 тонн гуманітарної допомоги

Понад 260 тонн гуманітарної допомоги передано для забезпечення потреб населення територіальних громад району та військових ЗСУ.

Про це повідомив начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів.
За його словами, гуманітарна допомога містить наступні продукти харчування: сухе молоко, яловичину, куряче м’ясо, курячі яйця, вівсяні пластівці, кондитерські вироби, горох тощо.
«В умовах воєнного стану потреби, які були буденні стають першочерговою необхідністю і ми намагаємось максимально це враховувати задля оперативного розв’язання даного питання», – сказав Владислав Дмитрів.
Також він зазначив, що прийняття та передача гумдопомоги Баштанською РВА відбулося на виконання розпорядження начальника Миколаївської ОВА від 06.05.2022 №173-р «Про передачу майна», розпорядження начальника Баштанської РВА від 11.05.2022 №100/1-р «Про прийняття-передачу майна».

«Висловлюємо щиру подяку всім, хто допомагає в сприянні, доставленні та роздачі гуманітарної допомоги населенню району. Нехай ваша доброта та чуйність повертаються до вас сторицею. Разом до перемоги!» – додав начальник Баштанської РВА.

Leave a Reply