06.06.2022

Доброволець ЗСУ звинувачує мера Миколаєва

Багато хто в Миколаєві знає Іллю Шполянського – добровольця 2014 року, а потім багаторічного керівника ГО “Асоціація учасників та інвалідів АТО”.

Життя  склалося так, що за сімейними обставинами Ілля рік тому виїхав на ПМП до Німеччини.

Але коли почалася повномасштабна агресія росії проти України, він ні хвилини не замислюючись повернувся на свою Батьківщину, щоб захистити її від окупантів.

Наразі Ілля Шполянський знову у строю, в одному з підрозділів ЗСУ, і робить дуже багато для нашої спільної Перемоги.

Усі хто знають Іллю, знають його як скромну, врівноважену і неконфліктну людину. Тому пост, який він розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі ФБ, був настільки несподіваним, що викликав ефект інформаційної бомби.

Shpolianskyi Illia

Як мер Миколаєва образився на звичайного солдата.

Я довго думав, писати чи не писати цей допис. Боюсь я конфліктів, вони мене прибивають і повністю виносять із зони комфорту. Я дійсно вважаю що війна багато чого обнулила, і люди мають право і можуть змінитись для досягення нашої спільної меті та цілі – Перемозі. Але, на жаль це не про героїв нашої історії.

Через декілька днів після мого допису, де я згадав історію міському голові про підроблений “праймеріз” Пропозиції у 2020 році, звернувся я до міського голови із проханням виділити меблі та стільці до комп’ютерного центру підрозділу. Якщо точно, 20-ть столів, 40 стільців та 5 шаф. Як ви вважаєте, є у міста таке майно? Бібліотеки? Так. Школи? Так. Десятки офісних будівель? Так. Кабінет мера? Так.

Треба зазначити, все майно ми готові забрати під опис та акт приймання – передачі, з умовою повернення після Перемоги або відшкодувати фінансово коштом Міноборони.

Сенкевич мені на телефон не відповів, на повідомлення також. Я переслав прохання його помічнику Віталію, та через дві доби отримав відмову, мовляв, пишіть замовлення через коменданта. Серйозно? Під час війни я мушу для армії просити у коменданта? Ти нічого не поплутав?

Тоді, я відправив їм офіційного листа від благодійного фонду, направив на абсолютно всі мейли міської ради, зареєстрував на гарячій лінії, відправив самому Сенкевичу у “Сигнал” та його помічнику у WhatsApp.

Пройшло п’ять днів. За цей час команді мера спала на думку геніальна ідея, вони вирішили вплинути на мене через командира. А саме, один з його медіарадників вийшов на мого побратима та друга Романа Бойко, запропонувавши звести його з моїм командиром, за це вони пообіцяли частині два квадрокоптери. Мовляв, Шполя не в конструктиві, він гандон, давайте ми вас купимо і будемо забезпечувати ваш підрозділ.

От скажіть, ви взагалі придурки, ви реально думали що ми такі як ви? Що ми живемо брехнею, інтригами, підставами, баблом? Ні, ви дуже глибоко помиляєтесь, і в цьому обов’язково переконаєтесь.

Тепер щодо меблів, на відміну від тебе Олександр Федорович, мені люди віддали свої, а не власність громади, люди я яких в 1000 разів менше можливостей, а роблять вони в 1000 разів більше ніж ти.

Іще раз, МЕР ВІДМОВИВСЯ НАДАТИ 40 стільців 20 столів і 5 ШАФ для потреб ПЕРЕМОГИ! Тільки тому, що він образився на пост простого солдата Шполянського. Я хочу, щоб про це узнав кожен миколаївець, і почну доступними методами це робити зараз. І запам’ятай, спілкуватись ми з тобою більше не будемо, виключно через офіційне листування. Якщо, ви, т.з. команда мера, будете заперечувати викладені факти, я все підтверджу скриншотами переписування.

Цей емоційний пост не залишив байдужими тисячі користувачів мережі та викликав бурхливе обговорення.

Напевно, даремно миколаївці чекають на появу питної води в кранах, якщо виділення кількох столів і стільців для наших захисників виявилися нерозв’язною проблемою для миколаївської міської влади.

Схоже, що коріння ситуації, що склалася зараз, сягає 2020 року. Це і маніпуляції з праймеріз партії “Пропозиція”, від якої балотувався О.Сенкевич, коли поставили кіборга Сергія Гуссіді на 17-те місце, хоча за всіма підрахунками він посідав друге-третє. Це і закупівля кількох десятків МАЗів у спільника путіна, диктатора лукашенка.

Ще тоді, два роки тому, І.Шполянський різко критикував дії О.Сенкевича.

Історія все розставила на свої місця. Правим виявився Ілля.

І тому не варто дивуватися, що у Миколаєві, замість бомбосховищ з’явилися секс-шопи, не перейменовуються вулиці, названі іменами імперських апологетів та стоять пам’ятники епохи тоталітаризму.

Можливо тому, дуже комфортно почуваються депутати фракції “Партії Шарія” в миколаївській міськраді.

Все вище перераховане може пояснити незграбні спроби “кришування” навколокримінальної особи Мадам Карандаш

Скандал з Бондаренко. Чому мовчить Сенкевич?

Так схоже, що й звинувачення в мародерстві, яке  висувають меру волонтери, має під собою підстави.

Миколаївський волонтер звинувачує мера у мародерстві

Війна – це момент істини. Одні – стають

Героями з великої літери, а інші – “героями” у лапках.

2 Responses to Доброволець ЗСУ звинувачує мера Миколаєва

Leave a Reply