24.07.2022

Другий фронт. Як на Миколаївщині рятують від вогню поля з пшеницею (ВІДЕО)

Війна триває не лише на полі бою. Нині українці відвойовують ще й врожай, щоб забезпечити зерном не лише себе, але й інші держави. У розпал жнив ворог у прифронтових зонах знищує поля з пшеницею.

Як рятують хліб на Миколаївщині, показав відомий український телеведучий Юрій Горбунов. На своїй сторінці у Instagram він розмістив відео, як в умовах війни працюють героїчні ДСНС-ники на полях.

«Ось так на Миколаївщині рятують урожай! Прифронтова зона! Справжні герої!!» — підписав відео Юрій Горбунов.

На кадрах пожежники гасять вогонь посеред поля, що виник після ворожого обстрілу. Для цього використовують всі можливі способи. Поки один із працівників заливає пожежу водою, місцевий мешканець відрізає шлях вогню для поширення на більшу територію.

«У нас тут свій фронт, не менш важливий – боротьба за врожай. А он комбайн продовжує збирати», — каже представник ДСНС.

«Жнива скорботи-2022. Подивіться, як вогнеборці Миколаївщини разом із фермерами, відвойовують у вогня, спричиненого російськими обстрілами, буквально кожен колосок майбутнього врожаю. Хліб-2022 буде воістину святим… Тримаймося, українці!» – сказано у публікації.

Зауважимо, що зараз російські війська не лише окуповують міста, а ще й крадуть українське зерно. Його активно вивозять до росії.

Джерело: НикЛайф

Leave a Reply