15.07.2022

Директора Арбузинської виправної колонії судитимуть за незаконний видобуток граніту. Фото

Незаконний видобуток граніту на 113 млн грн – судитимуть ексдиректора держпідприємства.

Прокурором Первомайської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника державного підприємства «Підприємство Арбузинської виправної колонії Управління Державної пенітенціарної служби України в Миколаївській області (№83)» за фактом незаконного видобутку корисних копалин загальнодержавного значення – граніту, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 240 КК України).

Слідством встановлено, що у травні та серпні 2019 року неподалік с. Констянтинівка Вознесенського району виконувач обов’язків директора держпідприємства, достовірно знаючи, що дія спеціального дозволу (ліцензії) на користування надрами зупинена, в порушення вимог законодавства шляхом проведення вибухів здійснив незаконний видобуток граніту об’ємом 38 460 м3, що в свою чергу дорівнює понад 200 вантажних залізничних вагонів.

Внаслідок протиправних дій державі завдано 113 млн грн збитків.

Процесуальне керівництво здійснювалось Первомайською окружною прокуратурою, досудове розслідування – слідчими Первомайського районного відділу поліції ГУ Нацполіції в області, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Leave a Reply